NAŠE SLUŽBY


Jádrové vrtání

Jádrové vrtání provádím především pro technické rozvody: voda-topení-vzduchotechnika, ale samozřejmě je možné realizovat otvor pro cokoliv. 

Jádrové vrtání realizuji v průměrech 9-500 mm.

Do průměru 162 mm v cihlovém zdivu je možné vrtání tzv. na sucho s odsáváním prachu bez použití vody a bez nutnosti kotvení jádrové vrtačky. 

Při vrtání betonu je možné využít odsávání vrtného kalu a tím po jádrovém vrtání nezůstávají téměř žádné nečistoty. Samozřejmostí je likvidace odvrtaných jader z vrtání a drobný úklid.

Broušení a nátěry betonu

Provádím odstraňování značení z betonových podlah, stejně jako nátěry nového značení včetně značek.

Dále provádím broušení betonových podlah před jejich renovací, z nichž brousím zbytky lepidel a barev. Po přebroušení je možné provést finální úpravu nátěrem nebo epoxydovou stěrkou.
 

Řezání betonu

Řezání betonu provádím především v panelových domech při vyřezávání nových stavebních otvorů  či bytových jader. Do tloušťky zdi 150mm s odsáváním prachu za sucha, tudíž nehrozí vytopení sousedních bytů. 

Maximální tloušťka prořezu je 540mm z jedné strany pokud je přístup z obou stran prořez až 1m!

Dále provádím řezání drážek pro elektrorozvody, rozvody vodoinstalace, řezání spár betonových podlah a řezání asfaltu do hloubky 320 mm. 

Po předchozí domluvě zajistíme likvidaci veškeré suti.                                                                                                           

Chemické kotvení

Chemické kotvení realizuji zejména při instalaci dodatečné výztuže do železobetonových konstrukcí, zakládaní staveb, případně při kotvení technologických zařízení a strojů.

Máte zájem o naše služby?